Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Devojke odahnule: Liam Payne se nije vijerio.

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

Nacy♥

Nacy♥
Admin
Admin

Devojke odahnule: Liam Payne se nije vijerio. Tumblrm6p9uef2rs1r3l2xyo
Član One Directiona nije zaprosio svoje devojku Danielle Peazar, iako je fotkom na Twitteru nagovestio suprotno i izazvao pravu pometnju.
Liam je postavio sliku na kojoj se Danielle i on drže za ruke uz komentar: “Ja sam njen a ona je moja zauvjek (uskoro stižu velike vijesti)Smile ” Sve ovo nagoveštavalo je vijeridbu, međutim, Liamov predstavnik je novinarima rekao da to nije istina.
Velika vijest koju je pijevač najavio odnosi se na to što će se njegova devojka i on useliti u novu kuću. On moli fanove da ne napadaju Danielle samo zato što je sa njim. “Znam da sam mlad. Ipak, ja volim ovu ženu, ona je ta s kojom želim da budem u budućnosti. Danielle je prava osoba za mene, siguran sam. Molim vas, nemojte hejtovati ako me volite. Svi ste bili uzbuđeni zbog velike vesti, zar ne? Pa, Danielle i ja se useljavamo i dovešćemo našu vezu na novi nivo.”
“Pokušavam da svoj lični život sačuvam od javnosti, ali to je nekad teško. Čitao sam sve komentare u slici koju sam postavio i reći ću kako je prethodna noć bila najbolja u mom životu, znam da je sve što je bitno jeste ljubav! Hvala što ste pokazali tako mnogo ljubavi i poštovanja. Volim vam, provedite lep dan! Oh, pratite i Danielle.”

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu